inloopspreekuren?

Voor een overzicht van alle inloopspreekuren verwijzen wij u naar 'Gebouwinformatie & spreekuren'.

Contact

De afdeling O&S is gehuisvest in het 3mE-gebouw:

Mekelweg 2
2628 CD Delft
T: 015 - 278 54 99
Bouwdeel A-1 (1e etage)
Zie plattegrond

Websites
» Studieadviseurs
» Onderwijs website 3mE
» International Office 3mE

Onderwijs- en Studentenzaken

Hoofd O&S

Drs. Geerlinge Pessers

 

E: G.Pessers-vanReeuwijk@remove-this.tudelft.nl

T: +31 (0)15 2785451                                                                            

Studieadviseurs

Drs. Lieke Defourny-Smits
E: L.M.W.Defourny@remove-this.tudelft.nl  

T: 015 278 38 07
Aanwezig op dinsdag, woensdag en vrijdag.
Met zwangerschapsverlof van 12 september tot april                                 

Drs. Tineke Dijkstra

E: C.A.Dijkstra@remove-this.tudelft.nl

T:

Aanwezig maandag t/m vrijdag

 

Drs. Lourdes Gallastegui Pujana

E: M.L.GallasteguiPujana@remove-this.TUDelft.NL 

T: 015 278 65 91
Aanwezig op ma, di, do en vr tot 15 uur

Drs. Pauline van der Sman

E: p.m.vandersman@remove-this.tudelft.nl  
T: 015 278 33 50
Aanwezig op maandag t/m donderdag

Drs. Evert Vixseboxse                                     

E: e.vixseboxse@remove-this.tudelft.nl
T: 015 278 29 96

 Aanwezig op ma, di, woe ochtend, do en vrij

Onderwijscoördinatie

Ir. Pelle Alons - Onderwijscoördinator

Specialiteit: Onderwijscoördinatie KT

E: p.alons@remove-this.tudelft.nl
T: 015 278 81 86 

Ewoud van Luik - Onderwijscoördinator
Specialiteiten: Onderwijscoördinatie WB en MT, Toelatingscommissie. 

E: e.p.vanluik@remove-this.tudelft.nl
T: 015 278 57 34

Ir. M.M. Kramer - Roosteraar   

 

E: m.m.kramer@remove-this.tudelft.nl
T: 015 278 33 02

Kwaliteitszorg

Francisca Coladarci - secretaris examencommissie                            

 

E: f.m.y.coladarci@remove-this.tudelft.nl

T: 015 278 8244

Celine Goedee, MSc - toetsdeskundige

 

E: c.goedee@remove-this.tudelft.nl

T: 015 278 8676

Judith de Kruijf, MSc - Kwaliteitszorg

 

E: j.dekruijf@remove-this.tudelft.nl 

T: 015 278 2176

Drs. Daniëlle Rietdijk - Kwaliteitszorg
 

E: D.Rietdijk@remove-this.tudelft.nl

T: 015 278 49 23

International Office

Sara van Dalen

Specialiteit: buitenlandse masterstudenten

E: InternationalOffice-3mE@remove-this.tudelft.nl

T: 015 278 3856

Aanwezig op maandag, dinsdag en vrijdagochtend

Marion van Eijck                                                 

Specialiteit: exchange studenten 

E: InternationalOffice-3mE@remove-this.tudelft.nl

T: 015 278 3689

Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag

Fatma Cinar                                                                             

 

E: InternationalOffice-3me@remove-this.tudelft.nl

Tijdelijk afwezig

Support

Daniëlle de Jong - Secretariële Ondersteuning
 

E: d.y.m.dejong@remove-this.tudelft.nl
T: 015 278 3570

Esther Kroes - Secretariële Ondersteuning
 

E: e.g.p.kroes@remove-this.tudelft.nl
T: 015 278 7884

Gerard van Vliet - Coördinator Studentenwerkplaatsen

 

E: g.a.vanvliet@remove-this.tudelft.nl
T: 015 278 9281 

Naam auteur: Esther Kroes
© 2017 TU Delft

Metamenu