Stagebureaus

Stages worden gecoördineerd per faculteit. Elke faculteit kent een eigen stagebureau of stagecoördinator dus zie hieronder het overzicht voor de juiste contactgegevens.

Kijk hier voor algemene informatie betreffende een stage in het buitenland. 

Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek (LR)

Stagebureau
Stagecoördinator: Miranda van Haagen
T: 015-27.84793
Stagecoördinator: Mechteld van Beijeren
T: 015-27.81118
E: internship-ae@remove-this.tudelft.nl
W: www.lr.tudelft.nl/internship

Technische Natuurwetenschappen (TNW)

Internship Office TNW
Stagecoördinator: Suzanne Karssen-Minekus
T: 015-27.83253
E: InternshipOffice-TNW@remove-this.tudelft.nl

Bouwkunde (BK)

Stagebureau BSc (niet voor MSc studenten)
Stagecoördinator Architecture: Dr. O. Caso
T: 015-27.83977
E: O.Caso@remove-this.tudelft.nl
E: Contact via studentassistent: N.E.Mees@remove-this.tudelft.nl

Stagecoördinator Real Estate & Housing: L. Lousberg
T: 015-27.83049
E: L.H.M.J.Lousberg@tudelft.nl

Stagecoördinator Building Technology: B. Gremmen
T: 015-27.85853
E: B.Gremmen@remove-this.tudelft.nl

Stagecoördinator Urbanism: P. Stouten
T: 015-27.89638
E: P.L.M.Stouten@remove-this.tudelft.nl

Civiele Techniek en Geowetenschappen (CiTG)

Stagebureau
Stagecoördinator: Maaike Kraeger-Holland
Stagecoördinator: dhr J. Baggen
T: 015-27.81174
F: 015-27.84889
E: stagebureau-citg@remove-this.tudelft.nl

Elektrotechniek, Wiskunde en Informatica (EWI)

Internship Office
Inge Grootjans
T: 015 - 278 6586
Exchange: exchange-eemcs@remove-this.tudelft.nl
Internship: internship-eemcs@remove-this.tudelft.nl
MSc: msc-ewi@remove-this.tudelft.nl

Industrieel Ontwerpen (IO)

Stagebureau IO
Stage Coördinator: Jolanda van Domburg
T: 015-27.84598
E: internshipoffice-io@remove-this.tudelft.nl

Werktuigbouwkunde, Maritieme Techniek en Technische Materiaalwetenschappen (3mE)

TE - Transportation Engineering

     Mark Duinkerken

     M.B.Duinkerken@remove-this.tudelft.nl

VE - Vehicle Engineering

     Riender Happee

     R.Happee@remove-this.tudelft.nl

EPT - Energy & Process Technology

     Mark Tumers

     M.J.Tummers@remove-this.tudelft.nl

PME - Precision & Microsystems Engineering

     Eveline Matroos / Hans Goosen

     E.Matroos@remove-this.tudelft.nl / J.F.L.Goosen@remove-this.tudelft.nl

E.Matroos@remove-this.tudelft.nl

BMD - Bio Mechanical Design

     Dimitra Dodou

     D.Dodou@remove-this.tudelft.nl

MT DPO - Maritime Technology

     Jeroen Pruyn

     J.F.J.Pruyn@remove-this.tudelft.nl

MT SC - Maritime Technology

     Arie Romeijn

     A.Romeijn@remove-this.tudelft.nl

BME - Biomedical Engineering

     Dick Plettenburg

     D.H.Plettenburg@remove-this.tudelft.nl

MSE - Material Science Engineering

     Michael Janssen

     M.Janssen@remove-this.tudelft.nl

SC - Systems and Control

     Ton van den Boom

     A.J.J.vandenBoom@remove-this.tudelft.nl

ODE - Offshore Engineering

     Sape Miedema

     S.A.Miedema@remove-this.tudelft.nl

Techniek, Bestuur en Management (TBM)

Stagebureau
T: 015-27.87819
E: career@remove-this.curius.nl

© 2017 TU Delft

Metamenu